יום ה', כד’ בניסן תשע”ד
דף הבית מבט אל החודש הנהגת ההורים חברת הילדים גלריית תמונות מרחבי כיתות מרחב מקצועות ספריה יצירת קשר
לחופשה יוצאים והכללים לא משתנים1.גם בחופשה כשחוצים, ימינה ושמאלה מתבוננים.2.במגרש שחקתם ומהכביש התרחקתם.3.על האופנים רוכבים, בשבילים המסומנים.4.ברכב נוסעים, חגורה לא שוכחים.5.לטיול יצאתם, על הכללים שמרתם.6.כשחושך בחוץ, מחזיר אור נחוץ.כששומרים על הכללים, בחופשה יותר בטוחים ונהנים!
לחופשה יוצאים והכללים לא משתנים 1.גם בחופשה כשחוצים, ימינה ושמאלה מתבוננים. 2.במגרש שחקתם ומהכביש התרחקתם. 3.על האופנים רוכבים, בשבילים המסומנים. 4.ברכב נוסעים, חגורה לא שוכחים. 5.לטיול יצאתם, על הכללים שמרתם. 6.כשחושך בחוץ, מחזיר אור נחוץ. כששומרים על הכללים, בחופשה יותר בטוחים ונהנים!
מבט אל החודש-תשע"ב   |  מבט אל החודש- תשע"ד
מפתח הל"ב   |  שגרירי מפתח הל"ב
הורים ותלמידים יקרים, מטרת תוכנית "סע לשלום" היא הובלת פעולה קהילתית,דרך תחום הידע שהוא בטיחות בדרכים,לצורך השפעה על 'התנהגות דרך' אחראית של הילדים. כאשר המטרות הברורות הינן: הורדת התלמידים בסביבת ביה"ס בצורה בטוחה, העלאת המודעות לחשיבות התנהגות דרך, חיזוק המעורבות ההורית ויצירת סביבה בטוחה להורים, מורים ותלמידים. הבה נשתף פעולה למען בטיחות וביטחון ילדינו ולמען עתיד בטוח יותר! ארבעים דקות מזמננו,יכולים להציל חיים!
מהו יום הבטיחות בדרכים? מטרתו של יום הבטיחות בדרכים היא להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבטיחות בדרכים במדינת ישראל, ובין היתר הצורך לקחת אחריות אישית, להיות שותף פעיל במאבק בתאונות הדרכים ובשינוי תרבות הנהיגה בישראל במטרה להעמיק את מחויבותם של מקבלי ההחלטות וכלל הציבור לבטיחות ולסובלנות בדרך. השנה יתקיים יום הבטיחות בדרכים ביום שלישי, כ"ה בחשון תשע"ד, 29/10/2013ביום שני 28/10/13 , כ"ד בחשוון תשע"ד, יתקיים יום פעילויות , הרצאה וטקס בנושא בטיחות בדרכים.
הורים ותלמידים יקרים,מצורף מידע לגבי פעילות מחלקת הספורט בבית ספרנו. למידע נוסף מוזמנים לפנות למחלקת הספורט / ליאור ירושלמי.
האחסון בתא (לוקר) הוא הפתרון האידאלי לשמירת חפצים אישיים ולהקלה בעומס על גב התלמיד.חברת "תאלי" תציב תאים להשכרה בבית ספרינו.מצורפים קבצים המפרטים את פעילות חברת "תאלי".
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
הנהגת הורים-תשע"ב   |  סיכומי הנהגה לשנת תשע"ג   |  הנהגת הורים תשע"ד
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
"צריך שכל אדם יבין וידע שבתוך תוכו דולק נר, ואין נרו שלו כנר חברו ואין איש שאין לו נר. צריך שכל איש יבין, שעליו לעמול ולגלות את אור נרו רבים, להדליקו לאבוקה גדולה ולהאיר לעולם כולו". ( הרב קוק)
תגובות: -1  צפיות: -1
"אחרי החגים יתחדש הכל. יתחדשו וישובו ימי החול האוויר, העפר, המטר והאש גם אתה, גם אתה, תתחדש. " נעמי שמר
תגובות: -1  צפיות: -1
גלריית תשע"ב   |  גלריית תשע"ג   |  תמונות תשע"ד
היום הלאומי לגלישה בטוחה ברשת תשע"ד עומד בסימן "ביחד טווים ברשת מעשים טובים"במסגרת זו אנו מציבים לעצמנו את היעד להעצים את המעשים הטובים של תלמידינו גם ברשת.מצורפת תכנית המכילה מגוון פעילויות להפעלה בכיתה ובחדר מחשבים העוסקות בהעצמת הטוב.
באתר בין הצלצולים תמצאו פעילויות העוסקות במיומנויות חברתיות ובמניעת סיכונים ברשת האינטרנט, ותוכלו להיכנס אליהן עם התלמידים. את האתר פיתחו הסתדרות המורים והמרכז לטכנולוגיה חינוכית, ומטרותיו להעניק למורים כלים להתמודדות עם תופעת האלימות ולטפח אקלים חינוכי מיטבי.
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
עשרת הדיברות
הורים ותלמידים יקרים, ביום שישי 15.11 יתקיים אירוע התרמה לתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו"-לילדים עם צרכים מיוחדים.http://www.krembo.org. il/ תלמידי כיתה ד' 1 שגרירי חודש חשוון- מעורבות חברתית, בחרו ליזום איסוף תרומה עבור הארגון. ביום שישי 15.11.13 נקים דוכנים ובהם נמכור הפתעות מתוקות (עד 5 ש"ח) ההכנסות מהמכירה יתרמו לטובת תנועת הנוער. להתראות,תלמידי ד' 1 ואתי.
תגובות: -1  צפיות: -1
מעבר רחוק לעתיד ירוק
גלישה בטוחה
האחר הוא אני
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר